Każdy kto angażuje się w działalność społeczną łatwo zauważy, że jednym z najpoważniejszych problemów, z którymi stykamy się, jest przekonanie ludzi, że warto pracować na rzecz zaspokajania  potrzeb lokalnych społeczności . Jak sprawić, aby ludziom chciało się coś robić ?

                   Stowarzyszenie Rozwoju na Rzecz Gminy Krempna  informuje, że rozpoczyna nabór uczestników  do udziału w projekcie „Aktywizacja współpracy wspólnot lokalnych i instytucji w gminie Krempna”

Rekrutacja do Projektu jest prowadzona na podstawie Regulaminu i trwa do 30 czerwca 2016 roku. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły na plakacie.

 

 

 

       Chętnych do wzięcia udziału w projekcie  prosimy o pobranie formularza zgłoszeniowego poniżej i wysłanie na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  bądź  dostarczenie do biura Stowarzyszenia -  Myscowa 23 do dnia 30 czerwca 2016 roku.

Więcej informacje na temat projektu: Tadeusz Sanicki  – koordynator projektu tel. 534 224 653

 "Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich."

 

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
Ograniczenie Rozszerzeń Dozwolone rozszerzenia plików: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3

    Biorą udział w konwersacji