-Informacje zamieszczone w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Redakcja portalu nie zezwala na kopiowanie, drukowanie i inne wykorzystanie tekstów bez pisemnej zgody autorów.

- Fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

- Informacje o wydarzeniach i aktualności udostępnione w portalu można umieszczać w innych serwisach, pod warunkiem umieszczenia autora i źródła pochodzenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

- Komentarze internautów umieszczone na portalu - krempna4u.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie reprezentują stanowiska Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub moderacji zamieszczonych komentarzy jeśli naruszają obowiązujące prawo bez poinformowania o tym autora komentarza.

 

-Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu krempna4u.pl stanowią własność ich autorów Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
Ograniczenie Rozszerzeń Dozwolone rozszerzenia plików: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3

    Biorą udział w konwersacji